دستگاه زمین شوی صنعتی انواع گوناگونی دارد که این دستگاه را برای هر شرایطی مناسب می کند. از نظر نوع انرژی حرکتی زمین شوی صنعتی به دو دسته اسکرابر باطری دار و اسکرابر برقی تقسیم می شود. زمین شوی برقی برای محیط هایی که به پریز برق دسترسی دارند مناسب است و با استفاده از این نوع اسکرابر می توان بدون نگرانی از تمام شدن شارژ باطری، به نظافت و شستشو پرداخت. همچنین زمین شوی صنعتی به دلیل نداشتن باطری، از وزن کمنری برخوردار است و به همین دلیل کار با این دستگاه سبک تر، راحت تر است. اما در زمان حضور افراد در سالن های ورزشی، وجود کابل بر روی زمین باعث ایجاد مزاحمت شده و به همین دلیل می بایست از اسکرابر باطری دار بهره برد. دسته بندی دیگر زمین شوی صنعتی نوع حرکتی آن می باشد.

کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی یکی از دستگاه های نظافت صنعتی است که در مجموعه های ورزشی کاربرد موثر و اساسی دارد. حضور روزانه ورزشکاران در مجموعه های ورزشی باعث می شود تا میزان سطح بهداشت کاهش پیدا کند. بنابراین برای جلوگیری از انتقال بیماری ها بین افراد و حتی آلوده شدن نیروی های مشغول به کار نظافت و شستشوی منظم سطوح مختلف در باشگاه ها، استخر ها و سایر مجموعه های ورزشی با دستگاه کارواش صنعتی اهمیت دارد. ارتقای سطح بهداشت محیط های ورزشی با استفاده از ابزار های نظافتی بطور موثر صورت گرفته و از مشکلات نظافتی و بیماری ها جلوگیری می نماید.

ترولی بیمارستانی

ترولی بیمارستانی مجهز به چرخ های بدون صدا و درپوش های دارای آرام بند می باشد و بنابراین در هنگام کار با آن هیچ گونه صدای ناهنجار به وجود نخواهد آمد. در بیمارستان ها عدم انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر یک موضوع بسیار مهم و اساسی بوده و هنگام نظافت چنین محیط های بهترین تدابیر اتخاذ گردد که ترولی بیمارستانی یک راهکار موثر به شمار می آید. ترولی بیمارستانی به گونه ای طراحی شده است که دو سطل درپوش دار مستقل از یکدیگر دارد که در یکی پدهای تمیز و در دیگری پدهای کثیف مصرف شده قرار می گیرد و به این ترتیب برای نظافت یک بخش جدید پدهای قبلی استفاده نمی شوند و از طرف دیگر بخش های پوشیده سطح بالاتری از بهداشت و ایمنی را ارائه می دهند.ل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *